Порто Полло - віндсерфінг сімейного зразку

Ми тут повернулися з Порто Полло, що на Сардинії

 https://goo.gl/maps/6obZaVRfcsXi34nF8

 

В наших клубах я ніколи не чув про це місце, взагалі про Італію чув тільки про Гарду. А європа туди їздить десятиріччами!

Чимось нагадує Прасонісі - пісчана коса, дві бухти зліва-справа:

 

 

Але хвиль не буває - все прикрито з усіх сторін, максимум то чоп. На віджимній стороні дед флет.

Декілька станцій, ми обрали ту що з черепахою, вона трохи дешевша та більш "локальна":

 

Цікаво що вони там мають власне виробництво вітрил. Малі розміри добрі, великі (6.7, 7.1) не сподобались.

 

Перші два дні вітер зробив подаруночок на три зірки віндгуру, тож Віка літала на 3.6, а я на 4.5 та 5.3. Дошки там Сіммер, ми брали Freemove, вони, трохи повільні, але дуже комфортні та повороти кльово ріжуть. Тож маємо чим похвалитись - Віка зробила перші фордаки

 

 

 

 

Місцеві там переважно фрістайл мочать:

 

 

 

На споті є все що потрібно сімейному віндсерферу - кафе, туалет, тінь, на воді постійно 50-100 вітрил, переважно доброго фрірайдного рівня. Хтось вчиться, хтось ганяє, є з ким позарубатись, є в кого повчитись.

І так, наприклад, після одного дня на Прасонісі ми вирішили що наврядчи ще туди приїдемо. А після Порто Полло висновок - навпаки, будемо їздити ще.

Питайте якщо цікаво )

Комментарии

Аватар пользователя Леха

4 непослідовні дні вийшли 210Е на людину, вони там трохи вміють торгуватися. Це на станції PortoPollo.it. Поруч велика www.procenter.it, на ній оборудка РРД, ціни вишче на 10-15%, але є скідоси на WindsurfingVillage - апартаменти в 10 хвилинах. Обидві станції працюють щороку від "тиждень до Пасхи" до 3 листопаду.

 

 

 

 

 

 

+1
-3
-1
20 сентября 2019 // 10:09 []
Аватар пользователя ViV

А що саме не сподобалося на Прасонісі ? Або навпаки, що сподобалося на Порто Полло порівняно з Прасонісі? Ну і взагалі, як там з вітром? Скільки днів відкатали? 

+1
-1
-1
You voted '-1'.
19 сентября 2019 // 19:43 []
Аватар пользователя Леха

На Прасонісі три-чотири доміки, дві кафе в 500 метрах від споту і найближча цивілізація - півтори години на машині.  Банальна штука - хочеш купити малому морозиво а коханій піно-гріджіо - а нема де.  В Порто Полло все є прямо на пляжі, відстань від бара до станції - один метр. А до міста Палау 10 хвилин на машині. І там вже нормальний апре-сьорф з прогулянками по набережній, ресторанами, сувенірами, дитячими майданчиками.

Були тиждень, відкатали 4 дні. Ще два дні можна було кататися сімках на поривах, але після чотирьох днів 100% гліссу на малих розмірах то вже не так цікаво.

Кажуть що статистика по вітру добра, я до цього питання повернусь ближче до наступної пасхи )

 

 

 

 

 

 

+1
-3
-1
20 сентября 2019 // 10:00 []
Аватар пользователя ViV

Так, з інфрачтруктурою на Прасонісі не фонтан. На Родосі  також можна катати в регіоні Ialysos, там з інфраструктурою набагато краще, авто можна не брати. Вітер майже як на прасонісі, тільки кросс оншор, тому вейву там немає, тільки чоп. Взагалі мені Родос подобається гарантованим вітром. Був там в серпні і вересні, кожен день можна було катати. Цікаво було б поїхати і в Палау, але шось статистика на віндгуру там не дуже. Можливо там дують термальні вітри так як на Гарді і їх віндгуру не враховує. Я так на Гарді дивився і не розумів як там катати, коли прогноз завжди 2-3м/с. Але коли попав туди, зрозумів що не все так безнадійно :) 

+1
-3
-1
21 сентября 2019 // 11:38 []
Аватар пользователя softranger

На Косе тоже неплохо дует. Был два раза. С той стороны, где пролив с Турцией, напротив Бодрума. Две серьезные странции + 1 отельная. Дует всегда слева-направо, галсы в пролив. В сильный ветер в проливе волны до полутора метров.  Июнь - 7 дней из 7. Сильнее раздувает во второй половине дня, можно договориться на полдня брать. Сентябрь - 8 из 13 + очень интересные поездки на окрудающие острова, особенно на Нисирос. И в самом Косе крепость и масса римских развалин (кому нравится). На а на противоположной стороне тоже две станции, флет на отжимняке.

+1
-7
-1
21 сентября 2019 // 20:09 []
Аватар пользователя саид

Леха, так красиво пишешь на українскій мові читал бы и читал!!! Но пожалуйста напиши больше информации в ценах о трансфере, проживании, еде, аренде, я думаю многим будет интересно.

+1
-9
-1
You voted '-1'.
19 сентября 2019 // 23:44 []
Аватар пользователя Леха

Літак був Візз Варшава-Алгеро, я ціни вже не згадаю, дуже давно брали, але не дорого. Наші друзі з Київа теж брали через Варшаву. Фіат Панда на тиждень - 210Е (але друзі взяли в європкарі за 150, то я переплатив), ще паливо вийшло 45Е. Дорога Алгеро-Палау - 2 години по серпантинах :)   Апартаменти в Палау то вже хто як знайде, але там в Палау є ще суперкрутезний кемпінг, https://goo.gl/maps/THodaADsbGm8k5T7A, рекомендірен!

Їжа - за 20Е на нос можна дуже смачно повечеряти, піцца там не дуже популярна, проте риба та молюски - вогонь!

 

 

 

+1
0
-1
You voted '+1'.
20 сентября 2019 // 10:24 []